Firmamız 1996 yılından beri Nebim yazılımları Bursa Bölge Bayiliğini yürütmekte olup 2011 yılından itibaren Nebim Yazılım Silver Çözüm Ortağı olarak Marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Bugüne kadar gerek perakende ve toptan mağazacılık sektöründe gerekse değişik ticari alanlarda faaliyet gösteren oldukça geniş bir portföye hizmet veren şirketimiz bundan sonrada Nebim yazılımın geliştirdiği en son teknolojiye sahip yazılımlar ile sunduğu çözümleri genişleterek daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Barkod okuyucu, barkod yazıcı ve endüstriyel el terminalleri satışı ve desteği konusunda müşterilerine çözümler sunan firmamız bu konuda en iyi markalar ile  çalışmakta ve kullanıcı desteği vermektedir.

Network hizmetleri, sunucu kiralama ve yedekleme hizmetleri konusunda da uzman personelimiz ile  müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. 

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak proje bazlı yürütülen çalışmalarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yazılım ve donanım sistemleri önerilerek kurulumlarının yapılması ve sonrasında gerekli eğitimlerin verilerek sistemin en verimli şekilde çalıştırılması sağlanmaktadır.

Hedefimiz çözüm ortaklarımız  ile birlikte yazılım sektöründeki pazar payımızı artırarak bölgemizdeki en iyi firmalar ile çalışabilmektir..